BW-N10W20+  MINI-CIRCUITS
BW-N10W20+ N-FEMALE TO N-MALE PRECISION FIXED ATTENUATOR 50 OHMS 20W 10DB DC TO 18 GHZ
...   Click to enlarge image
BW-N10W20+  MINI-CIRCUITS