TMCC03-105K50VP5.08A  TOPMAY
MLCC 1UF 50V X7R 10% P:5.08MM AMMO TMCC03-105K50VP5.08A
...   Click to enlarge image
TMCC03-105K50VP5.08A  TOPMAY